Asistent(a) directorului salariul 25 000 lei

RecrutareMD
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 25000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutarea unei persoane dinamică și motivată să se alăture echipei noastre în calitate de asistentă a CEO-ului.

Responsabilități principale:

-Gestionarea programului și a întâlnirilor CEO-ului, inclusiv programarea și coordonarea călătoriilor de afaceri și a evenimentelor
-Organizarea și gestionarea corespondenței, a documentelor și a altor materiale administrative
-Asigurarea comunicării eficiente între CEO și alte departamente sau părți interesate
-Recepționarea și gestionarea apelurilor telefonice și a vizitelor
-Alte sarcini administrative și de asistență conform necesităților CEO-ului și ale companiei

Cerințe:

-Experiență anterioară într-un rol similar sau experiență relevantă în administrare sau asistență
-Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă
-Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple simultan
-Cunoștințe avansate de MS Office, inclusiv Word
-Atitudine proactivă, capacitatea de a lua inițiativă și de a rezolva problemele în mod independent

Beneficii:

-Salariu competitiv și pachet de beneficii
-Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei
-Mediu de lucru dinamic și colaborativ
-Posibilitatea de a contribui la succesul unei companii în creștere
Dacă ești o persoană motivată, organizată și orientată spre detalii, și ești interesat/ă să te alături echipei noastre entuziaste, te rugăm să aplici cu un CV actualizat și o scrisoare de intenție.

E-mail: moldovarecrutare@gmail.com
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm potențialele tale contribuții la RECRUTARE.MD
Контактное лицо:
060076730
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть