Secretara / asistent personal director

CGI Lab SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Post vacant - Secretara/Asistent personal CEO
Cerințe:
• Cunoașterea limbii Engleze, Romana si Rusa la nivel avansat
• Cunoșterea Acrobat PDF, MS Office (Word, Excel, Power Point);
• Capacitate de analiză şi sinteză;
• Orientare spre atingerea obiectivelor;
• Perseverență, responsabilitate.

Responsabilitati:
• Îndeplinirea instrucțiunilor din partea superiorului.
• Program de gestionare a timpului pentru CEO, cu stabilirea, intergistrarea si organizarea intalnirilor / adunarilor.
• Fixarea sarcinilor și reamintirea managerului despre acestea, informarea despre termene limită, întâlniri, călătorii și alte evenimente de afaceri.
• Organizarea muncii de birou, controlul documentelor.
• Coordonarea si distribuirea apelurilor telefonice, corespondenta si vizitatori.
• Organizarea apelurilor pentru manager.
• Mentinerea contactelor de afaceri.
• Managementul afacerilor personale ale șefului (suport personal).
• Organizare de călătorii de afaceri.
• Colectarea și pregătirea materialelor analitice, informaționale, de referință și de altă natură pentru managerul superior.
• Transmiterea catre șefii de departamente a instrucțiunilor, ordinelor managerului superior si controlul executării acestora la timp.

Oferim:
• Oficiu modern localizat în mun. Chișinău, sec. Râșcani;
• Angajare oficială cu salariul integral;
• Program de muncă de Luni până Vineri, 8h (9:00-18:00);
• Posibilitate de creștere financiară.
Telefon:
+373 682 77 300
Persoana de contact:
Daniela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide