Tehnician-radiolog

Spitalul Novamed №14561835, 3 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:
- Asistă medicul imagist-radiolog în timpul investigațiilor imagistice;
- Pregătește pacientul pentru investigații medicale;
- Asigurară procesul de curățare și dezinfectare a sălii;
- Completează documentele medicale necesare;
- Respectă cu strictețe a regimului sanitaro-epidemiologic.

Cerințe:
- Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu (se acceptă și studii în TRANSNISTRIA);
- Cunoașterea limbilor: română și rusă;
- Cunoștințe MS Office;
- Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
- Capacitate de adaptare la situații de urgență.

Oferim:
- Salariu atractiv și întreg pachet social,
- Condiții de muncă foarte bune,
- Echipament de lucru,
- Prânz gratuit,
- Reducere la serviciile spitalului,
- Regim complet de muncă.

Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați.
Telefon contact 022106789
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть