Specialist resurse umane

Международная компания
Город: Бельцы
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități:
• Recrutarea și selecția resurselor umane;
• Îndeplinirea procesului de angajare și eliberare a angajaților;
• Întocmirea actelor și documentației de personal, precum contractele individuale de muncă, concediile de odihnă, pontajul, dosarele pentru angajare si evidenta lor;
• Întreținerea bazei de date a angajaților;
• Implementarea și controlul respectării procedurilor
• Controlul și respectarea reglementărilor legislative în vigoare privind Securitatea și Sănătatea în Muncă
• Întocmirea rapoartelor statistice externe și interne
• Participarea și implicarea în cadrul diferitor procese și proiecte realizate de departamentul Resurse Umane
Cerințe:
• Studii superioare
• Cunoașterea limbilor române, engleze și ruse la un nivel avansat
• Bune abilităţi de comunicare, responsabilitate, organizare
• Capacitate de finalizare a sarcinilor în termen
• Cunoștințe avansate de operare PC (Pachetul Office; cunoasterea 1C prezintă un avantaj)
• Posedă aptitudini de planificare, de luare de decizii, inițiative
• Experiența într-un post asemănător constituie un avantaj
Se oferă:
• Salariu competitiv
• Pachet social complet
• Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase
• Posibilitate de dezvoltare profesională într-o companie cu o cultură și viziune europeană
Телефон:
+373 691 54 506
Контактное лицо:
Cornel
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть