Specialist podolog

MeWe Studio №14599988, 3 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Курсы
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Echipa MeWe Studio este în căutare de un specialist podolog.

Cerințe:
- experiență în domeniu cel puțin jumătate de an;
- persoană comunicabilă, atenție și responsabilitate.

Condiții de muncă:
- program de muncă flexibil, part-time;
- angajare oficială, pachet social inclus;
- bază de clienți pentru lucru și un % motivant;
- se oferă tot echipamentul pentru lucru, cabinetul este dotat cu echipament de ultima generație, brandul Baehr (Germania).

Responsabilități:
- îndeplinirea procedurilor necesare conform standardelor salonului;
- depistarea problemelor și necesității clientului pentru ai oferi calitativ serviciile salonului.

Expediază CV-ul la adresa de email hr.mewe@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon 060151518
Телефон:
+373 601 51 518
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть