Specialist în recrutare (fără experiență în domeniu)

HR Simple Solutions
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de recrutare HR Simple Solutions, companie afiliată HR PORTAL, se află în cautarea candidaților pentru postul vacant de SPECIALIST ÎN RECRUTARE.

Descrierea generală a funcției:
Specialist în recrutare este persoana, care asigură efectuarea tuturor proceselor de căutare, evaluare și selectare a candidaților pentru posturile vacante anunțate de Clienții Companiei.

Responsabilități de bază:
Preluarea comenzilor de recrutare de la clientii Companiei, prelucrarea informațiilor oferite de către ei și crearea anunțurilor de angajare în baza informațiilor primite.
Plasarea și actualizarea anunțurilor de angajare pe diferite platforme în conformitate cu procedurile interne ale Companiei.
Prelucrarea CV-urilor primite în urma plasării anunțurilor de angajare.
Preselecția candidaților prin interviuri la telefon.
Intervievarea și evaluarea candidaților selectați.
Recomandarea candidaților selectați Clientilor Companiei și asistarea acestora în procesele de recrutare interne.
Îndeplinirea altor obligațiuni prevăzute în fișa de post a Specialistului în recrutare.
Cerințe de bază:
Studii superioare finisate, preferabil in domeniul psihologiei sau jurisprudenței.
Experiența de lucru în orice domeniu, reprezintă un avantaj.
Cunoasterea limbilor româna și rusa la nivel avansat.
Flexibilitatea și disponibilitatea de a lucra peste program.
Abilități bune de comunicare, interes față de oameni și dorința de a lucra în domeniul resurselor umane.
Oferta companiei:
Salariu motivant + bonus din realizarea proiectelor.
Instruire și traininguri în domeniu (participare gratuită la trainingurile companiei partener – HR PORTAL);
Oficiu în centrul orasului.
Colectiv tînăr și prietenos.
Pachet social deplin.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email: c.fleshtor@hrportal.md. Doar candidatii selectați vor fi invitați la interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть