Specialist comunicare

SRL Jurist Online
Город: Новые Анены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 9000 До 14500 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
SRL JURIST ONLINE angajează  Specialistă Comunicare

- Poziția: Specialistă Comunicare
- Organizație: SRL JURIST ONLINE
- Tipul contractului: Contract individual de muncă
- Limbi de lucru: Română, engleză, rusă, italiana,
- Implicare: Norma deplină
- Modalitate de lucru: birou

Context
SRL JURIST ONLINE este o companie de promovare al subiectilor in raport cu Autoritatile Publice Locale din Uniunea Europeana
Scopul poziției
Planificarea eficientă și asigurarea promovării calitative a clientilor.

Sarcini și responsabilități:
- Elaborarea strategiilor de comunicare în cadrul companiei;
- Elaborarea materialelor de comunicare (articole, știri, istorii de succes, broșuri, infografice etc., în funcție de necesitate) și promovarea activităților realizate în cadrul proiectului implementat, cu suportul managerului de proiect;
- Elaborarea conţinuturilor al textelor de promovare ;
- Asigurarea suportului în elaborarea textului de informare și promovare , istoriilor partenerilor locali în i, în colaborare cu echipa de proiect;
- Asigurarea vizibilității și promovării clienţilor, asigurarea serviciilor de fotografiere, producerea materialelor promoționale;

Oportunități:
- Dezvoltare profesională continuă cu suportul echipei de implementare ;
- Lucru într-un mediu dinamic, flexibil.

Competențe și calificări necesare:
- Studii superioare și/sau calificări profesionale în unul din domeniile relevante (comunicare, relații publice, marketing şi alte domenii conexe);
- Experiență în domeniul de minim 2 ani;
- Abilități de a lucra independent și în echipă, comunicare asertivă și responsabilitate;
- Atenție la detalii și flexibilitate.
- Dosarul de aplicare va conține:
- CV-ul actualizat;
- Scrisoare de intenție (max. 1 pagină), care să includă descrierea experienței relevante, precum și motivația candidatului/-tei de a ocupa postul în cauză.

Procedura de aplicare:
- Persoanele interesate vor transmite dosarul de aplicare (CV și scrisoarea de intenție) în format electronic la adresa de e-mail srljuristonline@gmail.com, cu mențiunea în subiectul mesajului: Specialistă Comunicare .

Criterii de evaluare a dosarului:
- Studii superioare și/sau competențe profesionale într-un domeniu relevant;
- Experiență în domeniul comunicării de minim 2 ani;
- Experiență de lucru în proiecte;
- Experiență și cunoștințe de operare cu instrumente de design grafic pentru dezvoltarea materialelor de vizibilitate ;
- Competențe lingvistice;

Procedura de selecție și evaluare:
Echipa de recrutare analizează individual conținutul documentelor și concordanța cu ToR și decide lista celor invitați la prima etapă a interviului, iar în unele cazuri, ambele etape ale interviurilor sunt comasate într-un singur interviu.

La prima etapă a interviurilor cu echipa de recrutare aceasta verifică informația relevantă în contextul angajării și corespunderea competențelor candidatului cu cerințele postului vacant.
A doua etapă a interviurilor cu managementul organizației constituie ultima etapă a procesului de recrutare unde se discută așteptările candidaților (financiare și altele) și se vor negocia condițiile contractuale.

Vă informăm că, conform grilei de salarizare a organizației, remunerarea lunară pentru Specialistă Comunicare (nivel de calificare – Specialist) constituie de la 9000,00 până la 14500,00 MDL brut, în funcție de competențele și experiența candidatului.

Candidații selectați în urma evaluării sv. vor fi contactați și invitați la interviu.
Телефон:
+373 678 06 555
Контактное лицо:
Veaceslav
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть