Registrator

CCSM Grup
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 7000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Suntem în căutare de noi colegi, dacă te regăsești în cerințele de mai jos, aplică cu un CV iar noi te vom saluta cu Bun venit în echipa noastră!

Cerințe
- Cunoștințe de operare PC (MS Office)
- Abilități de comunicare eficientă (abilitatea de a asculta cu răbdare și de a clarifica cu întrebări problemele pacienților atunci când este cazul, capacitatea de a răspunde într-o manieră politicoasă, binevoitoare, profesionistă; de asemenea, abilitatea de a transmite clar informațiile, si de a le adapta la nivelul fiecărui tip de public);
- Persoană empatică;
- Bunăvoință, amabilitate, politețe;
- Spirit de inițiativă, abilitatea de a lua decizii la nivelul său de responsabilitate;
- Pasiunea pentru calitate – asumarea în comportament și atitudine, în fața clienților.

Descrierea postului
- Informarea pacienţilor în legătură cu: serviciile oferite, modul de programare;
- Preluarea apelurilor telefonice;
- Introducerea datelor personale ale pacienților în fisa medical și pe calculator,;
- Ghidarea pacienților și acordarea suportului necesar

Oferta noastră:
- Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat;
- Program de lucru: full-time
- Salariu motivant: 70000 lei/net
- Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră;
- Dacă va regăsiți în descrierea de mai sus puteți înainta CV (obligator însoțit de o poza și cu indicarea postului dorit) și expedia la adresa de

e-mail:legal.ccsm@gmail.com. tel 079614664
Контактное лицо:
Tamara
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть