Recruiter (resurse umane)

Eu-Nursing
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajăm Recruiter (Resurse Umane) în Chișinău. Hai în echipa noastră!

Candidatul ideal:
▶ Capacitatea de a planifica și organiza activitățile și proiectele de recrutare, cât și de a atrage candidați conform cerințelor.
▶ Bune abilități în organizare și soluționare, rezistență la stres, gândire strategică și abilități de planificare.
▶ Aptitudini de MS Office, Outlook, etc
▶ Limbi străine: Engleza - prezintă avantaj, dar nu este strict obligatoriu
▶ Experiența în domeniul recrutării reprezintă un avantaj!

Descrierea jobului:
▶ Ducerea la bun sfârșit a întregului proces de recrutare (gestionarea CV-urilor, intervievarea, testarea, susținerea evenimentelor de prezentare, analiza documentelor privind eligibilitatea candidaților, planificarea evenimentelor)
▶ Întreținerea bazei de date a candidaților
▶ Soluționarea problemelor din cadrul procesului de recrutare
▶ Analizarea progresului și rezultatelor proiectului de recrutare
▶ Menținerea legăturii cu celelate departamente din cadrul companiei

Trimite CV-ul pe adresa de email office@eu-nursing.ro cu subiectul "Recrutare"
Телефон:
+40 739 884 574
Контактное лицо:
Eu-Nursing
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть