Recepționist clinică stomatologică, Centru

Salvadent №14665573, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: По сменному графику
Oferim:

Angajare oficiala cu program de schimburi 2/2
Asigurare cu uniforma
Reduceri la serviciile clinicii
Mediu de lucru prietenos si curat
Bonusuri in functie de performanta
Loc de munca in centru (intersectia str.Ismail cu str. Stefan cel Mare) cu acces la mijloace de transport spre toate sectoarele orasului

Responsabilitati:

Întâmpinarea pacienților cu amabilitate și profesionalism.
Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice într-un mod politicos și eficient.
Programarea consultațiilor și procedurilor stomatologice
Organizarea și actualizarea programărilor pacienților.
Procesarea plăților pentru serviciile stomatologice.
Asigurarea completării corecte a formularelor de către pacienți.
Depunerea și arhivarea documentelor administrative și medicale conform politicilor clinicii.
Telefon: 079422806
E-mail: salvadentsmile2@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть