Office manager/support

ICS Delamode Moldova SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 7000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe: Cunoastere engleza nivel minim A2, romana, rusa, utilizator PC si Ofiice minim nivel mediu, disciplinat(a), organizat(a)
Condiții de muncă:

Lucru în oficiu cu un program de lucru de la 09:00 la 17:00 (luni-vineri);
Pachetul oficial de angajare și social în conformitate cu legislația RM; 28 de zile pe an concediu platit;
Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă. Compania face parte a unei corporatii din EU. Internship in Bucuresti achitat.

Responsabilități:

Recepționarea apelurilor și înregistrarea lor;
INtroducerea facturilor in soft
Scrierea ofertelor si raspuns la emailuri
Eliberarea conturilor spre plată;
Comunicarea cu clientii in privința achitarilor.
Телефон:
+373 697 25 556
Контактное лицо:
Petru Efros
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть