Office manager - secretar/ă

TECHNODENT
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de candidat:
- Studii medii / superioare
- Persoana responsabila, dinamica, punctuala, comunicabila.
- Cunoașterea limbilor: româna, rusa.
- Abilitati excelente in comunicarea verbal si scrisa.
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare.

Cunoștințe și competențe:
- Cunoașterea în organizarea proceselor de secretariat;
- Abilități de utilizare a tehnicii de birou;
- Abilități de cunoaștere a PC: 1C 8,Word, Excel.

Responsabilități:
- Organizarea și coordonarea activităților administrative ale biroului;
- Pregătirea documentelor și rapoartelor;
- Aprovizionarea oficiului cu birotica si alte necesare;

Oferim:
- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru plăcut;
- Dezvoltarea carierei într-o echipă de profesioniști cu perspectivă de creștere.

Grafiul de lucru:
Luni - Vineri ora 09:00-18:00

Persoanele care corespund cerițelor sus menționate sunt rugate să expedieze CV-ul (cu o poză ataşată) la adresa de email, cu indicarea funcţiei vacante: cristina.technodent@gmail.com sau ne puteți contacta la numărul: 069083744
Телефон:
069083744
Контактное лицо:
Cristina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть