Office manager & recruiter

Avangarde Software
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Avangarde Software este o companie de IT activ de 4 ani pe piața din Cluj-Napoca respectiv de 1 an si jumatate pe piata din Chisinau. Compania oferă servicii pe partea de outsourcing, dar are și produse proprii care sunt vândute către alte companii din diferite părți ale lumii.

In momentul de fata suntem in cautarea unui Office Manager care se conduca biroul din Chisinau si sa se ocupe si de partea de recrutare.

Responsabilități:
- Întrețimerea oficiului Avangarde Chișinău;
- Competarea și menținerea actelor interne ale companiei;
- Colectarea de la furnizori a facturilor lunare;
- reprezentarea companiei la insitutiile de stat;
- Comunicarea cu Banca;
- Comunicarea cu Companiile prestatoare de servicii;
- Raportarea lunară a activității oficiului;
- Susținerea întregului proces de recrutare a noilor angajați ( căutare, intervievare, selectare);
- Pregatirea actelor de angajare;
- Motivarea permanentă a echipei.

Pentru mai multe detalii:
Email: cristina.buzan@avangarde-software.com
Telefon (ro) +40754772151
Телефон:
+40 754 772 151
Контактное лицо:
Cristina Buzan
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть