Office Manager în transport internațional de mărfuri

Incargo
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:

Absolvent studii medii sau superioare
Persoana organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă
Cunoștințe de operare pe calculator, navigare pe internet și cunoașterea pachetului Microsoft Office
Experienţa în domeniu transporturilor constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
Cunoașterea limbii engleze consituie un avantaj.

Responsabilități:

Introducerea comenzilor de transport in softul companiei
Emiterea facturilor către clienții interni și externi
Asistarea ce tine de activitatea operationala

Beneficii Oferite

Initiere si instruire in domeniu
Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil
Condiții de lucru moderne și ergonomice

Vă rugăm să expediați CV-ul specificînd în subiectul mesajului postul dorit la e-mailul: hr@incargo.md. Email: hr@incargo.md
Web: www.incargo.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть