Medic Pediatru

Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii №14664665, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
IMSP Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii anunță concurs de angajare pentru funcția de Medic Pediatru. Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată reabilitării copiilor, te invităm să aplici!
Profilul candidatului potrivit:

Studii universitare și postuniversitare în medicină;
Studii de rezidențiat în specializarea pediatrie;
Experiența în domeniu este binevenită;
Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse (cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj);
Cunoștințe de utilizare a calculatorului (Microsoft Office);
Implicare și capacitatea de a gestiona sarcini complexe;
Atitudine empatică față de beneficiari;
Responsabilitate, punctualitate, orientare spre rezultat și spirit de echipă.

Responsabilități:

Acordarea asistenței medicale în reabilitare în funcție de necesitățile beneficiarilor;
Evaluarea zilnică a stării copiilor și triajul acestora pentru reabilitare;
Monitorizarea și supravegherea zilnică a procesului de reabilitare a copiilor.

Ce oferim:

Un post de muncă cu salariu competitiv și posibilitate de creștere;
Program de lucru de 7 ore pe zi, de luni până vineri, între orele 08:00-15:30;
Un loc de muncă confortabil, situat în Chișinău, pe strada Grenoble 147;
Instruiri regulate, inclusiv traininguri, participări la conferințe și forumuri, asigurate de instituție;
Un colectiv tânăr, dinamic și implicat, care știe să lucreze în echipă pentru atingerea obiectivelor instituției;
Suport, recunoștință și apreciere din partea superiorilor și colegilor.

Cum să aplici: Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: resurseumanecrrc@gmail.com.
Dosarele pot fi depuse și fizic la sediul IMSP CRRC, între orele 08:00 - 16:00, cu excepția zilelor de sâmbătă, duminică și a zilelor de sărbătoare.
Persoană de contact: Grosu Victoria - Șef SJRU
Telefon: 022 73-35 78
Te așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre! Telefon: 022 73-35 78
E-mail: resurseumanecrrc@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть