Medic Neuropediatru

Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii №14664674, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 12 000 MDL
График: Полный день
IMSP Centrul Republican de Reabilitare pentru Copii anunță organizarea unui concurs pentru ocuparea funcției de Medic Neuropediatru. Dacă ești pasionat de sănătatea copiilor și dorești să contribui la reabilitarea și dezvoltarea acestora, te invităm să te alături echipei noastre!
Profilul candidatului potrivit:

Studii universitare și postuniversitare în medicină;
Rezidențiat finalizat în specializarea Neuropediatrie;
Experiență în domeniu (avantaj);
Cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse (cunoașterea unei limbi străine este un plus);
Abilități bune de utilizare a calculatorului (Microsoft Office);
Capacitatea de a gestiona sarcini complexe cu implicare;
Empatie și atitudine pozitivă față de copii și familiile lor;
Responsabilitate, punctualitate și capacitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități:

Evaluarea și diagnosticarea afecțiunilor neurologice la copii;
Elaborarea și implementarea planurilor de reabilitare personalizate;
Monitorizarea progresului pacienților și ajustarea tratamentului în funcție de necesități;
Colaborarea strânsă cu echipa medicală pentru a oferi îngrijiri de calitate;
Comunicarea cu părinții și oferirea de suport în înțelegerea stării de sănătate a copiilor.

Beneficii:

Un post de muncă stabil cu salariu competitiv și posibilitate de avansare;
Program de lucru de 7 ore pe zi, de luni până vineri, între orele 08:00 - 15:30;
Un loc de muncă confortabil, situat în Chișinău, pe strada Grenoble 147;
Oportunități de formare continuă, traininguri, participări la conferințe și forumuri;
Un colectiv tânăr, dinamic și orientat spre colaborare și rezultate;
Suport și apreciere din partea conducerii și a colegilor.

Cum să aplici: Dacă te regăsești în profilul descris, trimite CV-ul tău, menționând poziția pentru care aplici, la adresa de e-mail: resurseumanecrrc@gmail.com.
De asemenea, dosarele pot fi depuse fizic la sediul IMSP CRRC, între orele 08:00 - 16:00, cu excepția zilelor de sâmbătă, duminică și a sărbătorilor legale.
Persoană de contact: Grosu Victoria - Șef SJRU
Telefon: 022 73-35 78
Așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre și să contribui la sănătatea și reabilitarea copiilor! Telefon: 022 73-35 78
E-mail: resurseumanecrrc@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть