Manager resurse umane

SA "FCC"
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte faţă de candidaţi:
- Studii superioare;
- Experienţă în domeniul resurselor umane de min. până la 2 ani (în companie de producere prezintă un avantaj);
- Persoana energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat;
- Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte;
- Initiativă şi capacitate de a lucra independent;
- Capacitatea de convingere;
- Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate;
- Cunoasterea limbilor: română, rusă;

Responsabilităţi:
- Organizarea si coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
- Planificarea şi organizarea instruirii intregului personalul;
- Coordonarea procesului de adaptare si integrare a noilor angajati;
- Elaborarea şi implementarea politicii de motivare materială şi nematerială a angajaţilor si dezvoltarea acesteia;
- Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv;
- Verificarea şi actualizarea documentatiei ce tine de Resurse Umane;
Noi oferim:
- Lucru intr-un mediu dinamic si motivant;;
- Pachet social deplin;
- Program de lucru de luni pînă vineri de la 09:00 până la 18:00 cu pauză de masă de o oră.
Candidații interesați sunt rugați să trimită un CV cu o poză pe email-ul secretariatfcc2020@gmail.com !
Контактное лицо:
Maria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть