Junior QA Manual

Midnight Works
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Midnight Works angajează QA Manual Tester care va fi responsabil de testarea jocurilor video!
De ce Midnight Works? Pentru că suntem unica companie de jocuri din Moldova care creează in-house proiecte de top, recunoscute în toată lumea.
Responsabilități:

Crearea test case-urilor, cerințelor și scenariilor pentru asigurarea calității jocurilor
Testarea sistematică a jocurilor pentru a asigura performanța optimă
Analiza corespunderii performanței jocului față de intențiile designerilor
Identificarea și raportarea erorilor și eșecurilor de lucru ale software-ului
Elaborarea metodelor de îmbunătățire a software-ului

V-a fi un Avantaj pentru QA Junior:

Peste un an de experiență în testare
Cunoștințe solide și experiență în utilizarea codului sursă, în special X Code
Înțelegere fundamentală a platformei Unity
Abilități de rezolvare a problemelor în codul sursă
Înțelegere de bază a structurii jocului

Beneficii:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
Angajare oficială, pachet social inclus
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Colectiv tânăr, amabil și sociabil
Activități de Team-building
Curs deplin de limba engleza
Abonament sala de sport
Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Te așteptăm, viitor coleg!
Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Pentru a face parte din echipa Midnight Works, expediați CV-ul la adresa: hr@midnight.works. E-mail: hr@midnight.works
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть