Inspector serviciul personal

Cresterea animalelor si producererea nutreturilor
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilitati:
• Administrarea personalului;
• Perfectarea tabelelor de pontaj;
• Perfectarea si eliberarea certificatelor cu privire la activitatea de munca a angajatilor;
• Evidenta personalului, perfectarea statelor de personal, angajare, transfer, concediere, etc. a angajaților;
• Elaborarea fișelor de post;
• Intocmirea graficului la concedii;
• Perfectarea contractelor individuale de munca, contractelor de raspundere materiala, etc.;
• Formarea si evidenta dosarelor personale;
• Consultarea angajaților pe probleme de dreptul muncii;
• Perfectarea rapoartelor statistice;
• Arhivarea documentelor.
• Recrutarea și selecția personalului pentru posturile de muncitori.
• Asigurarea securitatii si sanatatii in munca.

Pregatire profesionala;
• Experiență profesională într-o funcție similară de cel puțin 1 ani;
• Cunoașterea fluentă și sigură a limbilor rusa, româna - obligatorie;
• Cunoașterea legislației muncii și capacitatea de a lucra cu aceasta;
• Utilizator avansat de PC;
• Abilitatea de a lucra în programul 1C v.8.3;
• Disponibilitate pentru deplasari de serviciu în Moldova.

Conditii de lucru:
• Veti activa intr-o companie mare, stabilă, în dezvoltare permanenta, care ocupă o poziție de lider pe segmentul său de piață;
• Angajare oficială;
• Cu normă întreagă;
• Pachet social;
• Nivelul salariului - pe baza rezultatelor interviului.
Телефон:
+373 686 75 099
Контактное лицо:
Angela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть