Ginecolog, pediatru, endocrinolog

Medklinik №12420229, 11 апреля 2023
Город: Яловены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
MedKlinik angajeazä medici specialisti (Pediatru, Ginecolog, Endocrinolog) in or. Ialoveni (10-15 min distantä de Botanica/Telecentru)

Cerinte/Responsabilitati:
Determinarea corecta a diagnosticului pacientului, prescrierea corectă a tratamentului.
Studii universitare medicale
Experientä de munca în domeniu minimum 1 an
Cunoasterea limbilor română si rusă, avantaj pentru cunoscätorii de englezä sau/si germanä

Ce oferim:
Flexibilitate la locul de muncä, orele de lucru se aleg de fiecare medic in parte.
Salarizare în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute (prima perioadä 50% din consultatie).
Dezvoltare personală şi profesională. Şansa de a face parte dintr-o echipa tînără.

Cafeluta aromatä zilnicä pentru buna dispozitie, bineinteles din partea casei :)

Cine suntem:
Med Klinik este primul centru medical privat din or. Ialoveni care cuprinde mai multe specialitäti. Dispunem de aparataj performant de ultimä generatie, procurat nou. Spatiile sunt complet renovate si amenajate conform stadardelor. Colectivul este tanär si cu experientä.

www.medklinik.md

CV-urile se receptioneaza la e-mail: info.medklinik@yahoo.com

(va rugam indicati pozitia pentru care postulati).

Pentru mai multe detalii apelati

Viber +373 69295186

Телефон:
+373 268 85 268
Контактное лицо:
MedKlinik
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть