Asistent(ă) medical(ă)

CNTS №12335302, 20 апреля 2023
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:

Studii medicale de specialitate (asistent medical)
Dedicație și orientare spre pacient/donator
Responsabilitate, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism, atenție la detalii
Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avanta

Responsabilități:

participarea la activităţi de promovare şi recrutare donatori ;
asigurarea activităţii de recoltare sînge/componente sanguine, inclusiv şi în condiţii de colectă mobilă, producere componente sanguine, în corespundere cu standardele, ghidurile şi protocoalele Ministerului Sănătăţii;
alte responsabilităţi pentru activităţile de asistent medical în secţie.

Oferta noastră:

Salariu motivant
Angajare oficială în câmpul muncii
Program de lucru: 35 ore/săptămână
Pachet social complet în corespundere cu legislația în vigoare
Activitate într-o echipă de profesioniști
Program de instruire primară
Acces la programe de instruire și perfecționare continua

Cum Aplicați:

Expediază CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@cnts.md sau vino direct la sediul instituției Centrul Național de Transfuzie a Sângelui, pe str.Academiei nr.11, mun. Chișinău, telefon de contact: 068998815.
Телефон:
+373 689 98 815
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть