Asistent(ă) medical(ă) în clinică stomatologică

Perselect Company №14612015, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 14 000 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Suntem în căutare de asistent medical pentru clinică stomatologică din Chișinău, Buiucani. Nu este necesar ca candidatul să aibă experiență în domeniu, dar prezintă un avantaj.

Cerințe:

- Studii medicale finisate, colegiu cu specialitatea "Asistent medical".
- Capacitatea de a învăța rapid și interes pentru domeniul stomatologic.
- Orientare către pacient și abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

- Asistarea medicului dentist în timpul intervențiilor.
- Pregătirea cabinetului și aparaturii conform standardelor de igienă și sterilizare.
- Furnizarea de informații și recomandări pacienților.

Oferta companiei:

Vă oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă, mediul plăcut de lucru și un salariu începând de la 15000 MDL net.

Graficul de muncă este de luni până vineri, orele 8:00-18:30, sâmbăta orele 8:00-13:00.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail: perselect7@gmail.com.

Telefon de contact: 060399901
Телефон:
+373 603 99 901
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть