Asistentă medicală/asistent medical în sala de operații

Clinica Oftalmologică MCI №14661974, 1 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- Studii medicale
- Experienţa de lucru în domeniu
- Adaptabilitate la lucrul in echipa
- Personalitate orientată spre pacient-client
- Persoana bine organizata, serioasa, disciplinata, punctuala, amabila
- Cunoașterea limbilor română şi rusă
- Cunostinte de operare PC

Oferim:
- Salariul stabil si pachet social
- Condiții moderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
- Lucrul într-o echipă profesionista, tinara, dinamica
- Grafic de munca flexibil

Responsabilitati:
- Asistarea medicului la efectuarea manoperelor clinice
- Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet
- Completarea documentelor de evidenta a pacientilor
- Asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca
- Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
- Respectarea standardelor companiei

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: info@mci.md.
Телефон:
+373 37367244242
Контактное лицо:
Stratan Tamara
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть