Asistent/a medical/a (full time, s. Centru)

Smile Dent №14645862, 27 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerințe:

posesor al diplomei de asistent medical eliberată de instituțiile de învățământ acreditate din Moldova
Abilități de comunicare empatică cu orice tip de pacienți
Atenție la detalii și responsabilitate
Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

Atribuții și responsabilități:

Pregătirea materialelor si instrumentelor necesare tratamentelor dentare conform instrucțiunilor medicului stomatolog.
Asisitarea medicului stomatolog in procesul de tratament
Dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice conform normelor medicale.
Completarea fișelor medicale a pacienților.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, in dependenta de experienta
Clinică amplasată în centrul or. Chișinău
Ajutor material la nastere si casatorie
Team building-uri captivante
Reduceri la serviciile companiei
Instruire foarte profunda și posibilitatea de a acumula o experiența calitativă în termen scurt!
in prezent avem posturi vacante doar pentru full time!

Vino si tu in echipa noastra :), aplica acum https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/80758-asistenta-medicala-full-time-s-centru-0924
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть