Area sales manager

Promofarm №14440604, 12 августа 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Angajăm Area Sales Manager

Descrierea postului:
Compania Promofarm este în căutarea unui coleg in functia Area Sales Manager talentat și experimentat pentru a coordona și gestiona vânzările. Dacă ești un lider natural cu o pasiune pentru vânzări și ai o experiență dovedită în atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări, te invităm să te alături echipei noastre.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și implementarea strategiei de vânzări în regiunea alocată.
- Monitorizarea și analizarea performanțelor de vânzări, cu scopul de a atinge și depăși obiectivele stabilite.
- Monitorizarea pieței și a concurenței, pentru a ajusta strategiile de vânzări în mod corespunzător.
- Raportarea regulată către conducerea superioară despre progresul vânzărilor.

Cerințe:
- Studii superioare sau medii în domeniul medical, marketing
- Experiență anterioară e un avantaj
- Abilități excelente de leadership
- Abilități avansate de negociere și comunicare.
- Cunoștințe solide de analiză de piață și de strategie de vânzări.
- Disponibilitate pentru deplasări frecvente în regiune.
- Permis de conducere categoria B.

Oferim:
- Pachet salarial atractiv, incluzând bonusuri bazate pe performanță.
- Mașină de serviciu, telefon și laptop.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Mediu de lucru dinamic și suportiv.

Aplicare:
Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat de această oportunitate, te rugăm să trimiți CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa promofarm8@gmail.com
Телефон:
+373 620 01 908
Контактное лицо:
Elena Lavreniuc
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть