Analist imobiliar

Imobilus.md №14606256, 19 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 15 000 До 25 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Angajăm: Analist Imobiliar

Descrierea postului:
Suntem o companie cu experiență în domeniul imobiliar și căutăm un coleg nou pentru a ne alătura echipei noastre. Rolul de Analist Imobiliar este esențial pentru evaluarea oportunităților de investiții și monitorizarea pieței imobiliare. Dacă ești pasionat de analiză și îți dorești să crești alături de o echipă dedicată, te invităm să aplici!

Responsabilități principale:
- Evaluarea oportunităților de investiții în piața imobiliară, atât pe termen scurt, cât și pe termen lung.
- Analizarea pieței imobiliare, inclusiv identificarea tendințelor de preț, cerere și ofertă în diverse regiuni.
- Monitorizarea pieței imobiliare și a fluctuațiilor economice care pot influența strategia de investiții.
- Evaluarea randamentelor investițiilor și calcularea ROI (Return on Investment) pentru proprietăți sau proiecte de dezvoltare.
- Realizarea de rapoarte și analize pentru susținerea deciziilor de investiții.

Cerințe:
- Experiență în analiza pieței imobiliare sau în domenii similare.
- Cunoștințe solide despre evaluarea investițiilor și calcularea ROI.
- Abilități excelente de analiză și interpretare a datelor.
- Capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă.
- Cunoștințe de lucru cu instrumente de vizualizare a datelor (Excel, Power BI, Tableau etc.) constituie un avantaj.

Ce oferim:
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă și de a crește împreună cu noi.
- Mediu de lucru dinamic și orientat spre rezultate.
- Posibilitatea de a lucra la proiecte interesante și provocatoare din domeniul imobiliar.
- Pachet salarial atractiv și beneficii în funcție de experiență și performanță.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci un pas înainte în cariera ta, așteptăm CV-ul tău la adresa: isopivnic@gmail.com
Телефон:
+373 687 77 733
Контактное лицо:
Ilie Sopivnic
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть