Administrator / Specialist IT

LIMA IT SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități:
- 5 ani de experienta administrativa;
- limba Germana si Engleza la nivel avansat;
- Remediază defectele hardware și software în măsura în care acestea pot fi soluționate în cadrul companiei;
- Instalează, verifică și întreține echipamente active de rețea;
- Asigură securitatea rețelei și verificarea acesteia, software și hardware;
- Instruiește utilizatorii în legătură cu utilizarea echipamentelor hardware și software;

Cerințe:

- Studii în domeniul IT;
- Capacitatea de a diagnostica și de a rezolva probleme tehnice comune, utilizând gândirea analitică și abilități de troubleshooting;
- Cunostințe despre echipamentele si solutiile CISCO
- Abilități de comunicare și relaționare;
- Persoana organizată și responsabilă;
- Capacitatea de a învața și de a se adapta rapid la noile tehnologii și proceduri;
- Abilitatea de a lucra în echipa și de a colabora cu ceilalți colegi.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: contact@lima-invest.com
Телефон:
+373 685 29 528
Контактное лицо:
Martin Litschauer
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть