Administrator Clinica Stomatologica

Sector Riscani
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Recepționista
Responsabilități:
-întâmpinarea pacienților cu amabilitate și atitudine pozitivă;
-preluarea apelurilor telefonice;
-înregistrarea și programarea pacienților;
-informarea pacienților despre serviciile medicale prestate de instituție;
- alte responsabilități conform fișei postului.
Cerințe:
- studii medii/superioare;
- o persoană sociabilă și orientată către oameni;
- atentă la detalii;
- persoana responsabilă;
- cunoști la nivel înalt limbile română, rusă, engleza
- folosirea calculator, copiator, fax și aparat de casă.

Oferim:
- angajare oficiala, pachet social
- oficiu comfortabil in Sect. Riscani, Chisinau

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul clinicii noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email: angela_panfil@mail.ru
Телефон:
+373 693 47 858
Контактное лицо:
D-na Angela
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть