Specialist resurse umane

INTELISCON S.R.L.
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:
Elaborarea, intocmirea documentelor referitoare la serviciul de personal,
Mentinerea dosarelor de personal in conformitate cu legislatia in vigoare;
Raspunderea de intocmirea si implementarea politicilor si procedurilor de resurse umane

Cerinte fata de candidat:
Stidii superioare;
Experienta in domeniu nu mai putin de 3 ani;
Cunoasterea legislatiei Muncii RM si a normelor legislative ce reglementeaza relatiile de munca;
Cunoasterea procedurilor de creare, mentinere si pastrare a documentatiei referitoare la personal;
Cunoasterea limbilor romana, rusa, (engleza va constitui un avantaj)
Abilitati PC (Word, Excel, Power Point); 1C constituie un avantaj
Abilitati inalte de comunicare scrisa si verbala.
Fax:
022-571905
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide