Specialist Mentenanță (1C) 21000 brut | Специалист по техническому обслуживанию 1C

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 21000 MDL
Program de muncă: Full-time
Ești pasionat de tehnologie și ai experiență cu sistemul 1C? Alătură-te echipei noastre dinamice la PROFMET ca Specialist Mentenanță 1 C și contribuie la optimizarea și eficientizarea proceselor noastre interne.

Responsabilități:

Revizuirea şi configurarea permanentă a programei 1C a companiei;
Modificarea şi actualizarea documentelor existente, rapoartelor, prelucrări ce ţin de contabilitatea operaţională şi de gestiune, cît şi de crearea unora noi;
Dezvoltarea şi sprijinirea soluţiilor standard/instruire 1C
Întocmirea şi implementarea specificaţiilor tehnice (T3)
Colaborarea strânsă cu echipele de dezvoltare și business pentru a îmbunătăți și personaliza funcționalitățile sistemului 1C.

Cerințe faţă de candidat:

Experienţă de lucru şi metode de lucru 1C versiunea 8 nu mai puţin de 2 ani(certificate 1C,sunt binevenite)
Cunoştinţe de configurare şi administrare a 1C versiunea 8;
Cunoaşterea elementelor de bază ale contabilităţii;
Dorinţa de a acumula şi dezvolta noi cunoştinţe în domeniul tehnologiilor informaţionale;
Cunoașterea limbilor rusă și română, engleză - B1 (avantaj);

Compania oferă:

Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță;
Tichet de masă și abonament sport FitPass;
Transport corporativ de la și spre locul de muncă;
Oportunitatea de a lucra pentru o companie de succes;
Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă;
Mediu de lucru smart.

Ne putem auzi la telefon: 078000075 sau 079947888.

Despre noi vezi mai multe pe site profmet.md.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Ваши обязанности:

Постоянный пересмотр и настройка программы 1C компании;
Модификация и обновление существующих документов, отчетов, обработок, касающихся оперативного и управленческого учета, а также создание новых;
Разработка и поддержка стандартных/обучающих решений 1C;
Разработка и внедрение технических спецификаций (ТЗ);
Тесное сотрудничество с командами разработчиков и бизнес-отделами для улучшения и персонализации функционала системы 1C.

Требования к кандидату:

Опыт работы и методы работы в 1С версии 8 не менее 2 лет (приветствуются сертификаты 1С);
Знания по настройке и администрированию 1С версии 8;
Знание основ бухгалтерского учета;
Желание накапливать и развивать новые знания в области информационных технологий.
Знание русского и румынского языков, английский - уровень B1 (будет преимуществом);

Мы предлагаем:

Конкурентоспособный заработная плата и бонусы за результаты;
Обеденные талоны и спортивная подписка FitPass;
Корпоративный транспорт от и до места работы;
Возможность работать в успешной компании;
Возможности профессионального развития и постоянного обучения;
Современная рабочая среда.

Отправьте ваше резюме по адресу: recrutare@profmet.md
Мы можем связаться по телефону: 078000075 или 079947888
О нас узнайте больше на сайте: profmet.md.

Примечание: Отправляя свое резюме, вы соглашаетесь на обработку ваших персональных данных в процессе подбора персонала. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075, 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide