Specialist Marketing, SMM, Tik Tok în Agenție Imobiliară

CASA MARE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
“CASA MARE INVEST” SRL este o companie inovatoare în domeniul imobiliar, care oferă o gamă completă de servicii de închiriere, vânzare și administrare a proprietăților. În contextul creșterii și extinderii noastre active, căutăm un Specialist talentat în Marketing pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități principale:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor și planurilor de marketing pentru promovarea serviciilor agenției.
Analiza pieței imobiliare și a mediului concurențial.
Crearea și gestionarea campaniilor publicitare în canalele online și offline.
Dezvoltarea și menținerea contentului pentru site-ul web, bloguri, rețele sociale și alte platforme.
Organizarea și desfășurarea evenimentelor și acțiunilor pentru atragerea clienților.
Colaborarea cu furnizorii și partenerii pentru implementarea proiectelor de marketing.
Monitorizarea și analiza eficienței activităților de marketing.
Pregătirea rapoartelor și propunerilor pentru îmbunătățirea strategiilor de marketing.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul marketingului, publicității, PR-ului sau domenii conexe.
Experiență de cel puțin 2 ani în domeniul marketingului, de preferință în imobiliare.
Abilități excelente de comunicare și creativitate.
Cunoașterea instrumentelor și metodelor de marketing digital.
Experiență în utilizarea instrumentelor și programelor analitice.
Capacitatea de a lucra în echipă și orientare către rezultate.
Abilități de lucru cu programe de editare grafică constituie un avantaj.

Condiții:

Angajare oficială și salariu competitiv.
Bonusuri și prime în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră.
Lucrul într-o companie dinamică și de succes.
Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea unei companii de succes, trimiteți CV-ul dvs. la Email: office@casamare.md.

Vă așteptăm! E-mail: office@casamare.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide