Specialist în recrutare (fără experiență)

HR Simple Solutions
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de recrutare HR Simple Solutions, companie afiliată HR PORTAL, se află în cautarea candidaților pentru postul vacant de SPECIALIST ÎN RECRUTARE.

Descrierea generală a funcției:
Specialist în recrutare este persoana, care asigură efectuarea tuturor proceselor de căutare, evaluare și selectare a candidaților pentru posturile vacante anunțate de Clienții Companiei.
Responsabilități de bază:
• Preluarea comenzilor de recrutare de la clientii Companiei, prelucrarea informațiilor oferite de către ei și crearea anunțurilor de angajare în baza informațiilor primite.
• Plasarea și actualizarea anunțurilor de angajare pe diferite platforme în conformitate cu procedurile interne ale Companiei.
• Prelucrarea CV-urilor primite în urma plasării anunțurilor de angajare.
• Preselecția candidaților prin interviuri la telefon.
• Intervievarea și evaluarea candidaților selectați.
• Recomandarea candidaților selectați Clientilor Companiei și asistarea acestora în procesele de recrutare interne.
• Îndeplinirea altor obligațiuni prevăzute în fișa de post a Specialistului în recrutare.
Cerințe de bază:
• Studii superioare finisate, preferabil in domeniul psihologiei sau jurisprudenței.
• Experiența de lucru în orice domeniu, reprezintă un avantaj.
• Cunoasterea limbilor româna și rusa la nivel avansat.
• Flexibilitatea și disponibilitatea de a lucra peste program.
• Abilități bune de comunicare, interes față de oameni și dorința de a lucra în domeniul resurselor umane.
Oferta companiei:
• Salariu motivant + bonus din realizarea proiectelor.
• Instruire și traininguri în domeniu (participare gratuită la trainingurile companiei partener – HR PORTAL);
• Oficiu în centrul orasului.
• Colectiv tînăr și prietenos.
• Pachet social deplin.
Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email: c.fleshtor@hrportal.md. Doar candidații selectați, vor fi invitați la interviu.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide