Specialist în Inteligența Artificială

Profmet Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea Jobului: Suntem în căutarea unui Specialist în Inteligența Artificială talentat și motivat care să se alăture echipei noastre. Acest rol implică dezvoltarea, implementarea și optimizarea soluțiilor de inteligență artificială pentru a îmbunătăți procesele noastre interne și interacțiunea cu clienților noștri.
Responsabilități:

Implementarea modelelor AI pentru diverse aplicații
Analiza datelor pentru a identifica modele și tendințe relevante.
Colaborarea cu echipele de dezvoltare software, marketing și produse pentru integrarea soluțiilor AI.
Monitorizarea și evaluarea performanței modelelor AI și optimizarea acestora.
Documentarea proceselor și generarea de rapoarte periodice privind performanța soluțiilor AI.
Menținerea la curent cu cele mai recente cercetări și tendințe în domeniul AI și experimentarea cu noi tehnologii.

Cerințe:

Experiență practică în implementarea de modele AI și algoritmi de învățare automată.
Abilități analitice puternice pentru a interpreta și analiza date complexe.
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a prezenta informații tehnice într-un mod accesibil.
Cunoștințe despre arhitecturi de rețele neurale și metode de învățare profundă.
Capacitatea de a gestiona multiple proiecte simultan și de a respecta termenele limită.
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv.
Oportunități de dezvoltare profesională și training continuu.
Mediu de lucru dinamic și inovator.
Proiecte interesante și provocatoare.
Beneficii suplimentare: UpDejun, abonament la sala de sport, evenimente corporative.

Cum să Aplici: Dacă ești pasionat de inteligența artificială și dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare, trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa: recrutare@profmet.md.
Alătură-te echipei Profmet și contribuie la dezvoltarea soluțiilor tehnologice ale viitorului! E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide