Șef de Vânzări în Agenție Imobiliară

CASA MARE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
“CASA MARE INVEST” SRL este o companie inovatoare în domeniul imobiliar, care oferă o gamă largă de servicii de închiriere, vânzare și administrare a proprietăților. În contextul creșterii și extinderii noastre active, căutăm un Șef de Vânzări talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități principale:

Conducerea și coordonarea activității departamentului de vânzări.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru atingerea obiectivelor companiei.
Monitorizarea realizării planurilor de vânzări și analizarea eficienței acestora.
Recrutarea, instruirea și motivarea personalului din departamentul de vânzări.
Dezvoltarea și implementarea măsurilor de creștere a volumului de vânzări.
Negocierea și încheierea contractelor cu clienții cheie.
Analiza pieței imobiliare și a mediului concurențial.
Pregătirea rapoartelor și a datelor analitice pentru conducerea companiei.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul economiei.
Experiență de cel puțin 3 ani în funcții de conducere în departamentul de vânzări, preferabil în domeniul imobiliar.
Abilități excelente de comunicare și leadership.
Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii de vânzări.
Abilități de negociere și încheiere a contractelor.
Capacitatea de a lua decizii bine fundamentate.
Experiență în utilizarea sistemelor CRM și a programelor de birou.
Nivel ridicat de responsabilitate și orientare către rezultate.

Condiții:

Salarial competitiv, negociabil în funcție de experiență dumneavoastră.
Bonusuri și prime în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră.
Lucrul într-o companie dinamică și de succes.
Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea unei companii de succes, trimiteți CV-ul dvs. la Email: office@casamare.md.

Vă așteptăm! E-mail: office@casamare.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide