Recepționist(ă)

Clinica Orthodontica
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Căutăm un membru dedicat și pasionat să se alăture echipei noastre în calitate de Receptionist(ă) Clinică Stomatologică.
Descrierea poziției:

Ca Receptionist Clinică, vei fi fața și vocea clinicii noastre. Vei avea un rol esențial în crearea primei impresii pozitive pentru pacienți și vizitatori.

Responsabilitățile tale vor include:

Primirea pacienților și a vizitatorilor cu amabilitate și profesionalism.
Gestionarea programărilor și confirmarea acestora prin telefon.
Asigurarea că programul clinicii este organizat și eficient.
Răspunderea la apelurile telefonice și la întrebările pacienților într-un mod informativ.
Asigurarea completării corecte a contractelor, formularelor și a documentelor necesare.
Colaborarea strânsă cu echipa medicală și administrativă pentru a asigura un flux de lucru eficient.

Cerințe:

Experiență anterioară în poziții de primire sau servicii pentru clienți reprezintă un avantaj.
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
Atitudine pozitivă și orientare către clienți.
Cunoștințe de bază în utilizarea Sistemului CRM și a sistemelor de programări.
Pasiune pentru domeniul medical și dorința de a învăța și dezvolta abilități noi.

Ce oferim:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată într-o clinică de top.
Mediu de lucru prietenos și profesionist.
Oportunități de dezvoltare personală și profesională.
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

Dacă ești o persoană energică, cu un simț al responsabilității și aprofundat în relații interpersonale, te încurajăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr.orthodontica@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem viitorul membru al echipei noastre!

Nota: Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate. Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. E-mail: hr.orthodontica@gmail.com
Site: https://orthodontica.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide