Operator prelucrare documente

HorizonTech
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 600 Până la 1200 USD
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Horizontech, caută Operator Prelucrare Documente Excel pentru a se alătura echipei noastre. Atribuțiile principale ale acestei funcții sunt de a efectua statistici și monitorizare a proceselor companiei, completând datele într-un tabel Excel. Căutăm o persoană responsabilă și serioasă, cu dorința de a învăța și cunoștințe de limba engleză, experiența nu este obligatorie.

Responsabilități principale:

Prelucrarea datelor și completarea informațiilor în tabelele Excel.
Monitorizarea și raportarea statisticilor relevante privind procesele interne ale companiei.
Asigurarea acurateții și coerenței datelor introduse în documente.
Colaborarea cu departamentele relevante pentru a asigura actualizarea și integritatea informațiilor.

Cerințe:

Dovada maximă a responsabilității și seriozității în abordarea sarcinilor.
Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional.
Cunoștințe de limba engleză.

Beneficii:

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare.
Dezvoltare profesională continuă și susținută.
Mediu de lucru stimulant și colegi prietenoși.

Dacă sunteți motivat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă invităm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: horizontech.md@outlook.com sau 068950271
Persoana de contact:
HorizonTech
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide