Manager recepție - pentru filiala Telecentru

Pediatrica
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități de bază:

Monitorizarea activității personalului de la Recepție;
Repartizarea sarcinilor, îndrumarea personalului din subordine;
Întocmirea programului de lucru lunar al personalului din subordine;
Instruirea personalului din subordine cu privire la sistemul informațional de evidență a pacienților și serviciilor prestate;
Asigurarea preluării și direcționării apelurilor telefonice;
Înregistratea în sistemul informațional al Clinicii a informației cu referire la programul de lucru lunar al medicilor și a modificărilor ce intervin în programul acestora;
Consultarea pacienților cu referire la serviciile medicale prestate de către instituția medicală;
Coordonarea accesului pacienților către medicii specialiști;
Programarea pacienţilor la medicii specialiști în sistemul informațional al clinicii;
Înregistrarea pacienţilor în sistemul informațional;
alte responsabilități conform instrucțiunii de serviciu.

Cerinţe față de candidați:

Nivelul de studii - superioare;
Spirit de inițiativă;
Abilităţi de comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor
Capacitate de analiză situațională (să știe să se orienteze la fața locului și să facă față problemelor, situațiilor de conflict apărute în timpul programului);
Să manifeste răbdare, respect și mult calm față de pacienți;
Cunoaşterea limbilor română şi rusă, (cunoasterea unei limbi străine va constitui un avantaj);
Cunoştinţe de PC la nivel avansat (în special Word, Excel, 1C);
Experienţa de lucru în același domeniu - va constitui un avantaj.

Oferim:

angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
program de muncă full-time;
salariul motivant și alte bonusuri;
prînz asigurat;
lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică;
dezvoltare personală și profesională.

Persoanele interesate ne pot expedia CV-le pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md (vă rugăm indicaţi funcția pentru care aplicaţi). E-mail:
hr@pediatrica.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide