Inspector resurse umane

Societate comercială
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
- întocmirea documentaţiei de angajare/eliberare/etc. a salariaţilor
- recrutarea personalului
- ducerea evidenţei dosarelor personale a salariaţilor
- ducerea evidenţei registrelor contractelor individuale de muncă, registrele carnetelor de muncă registrelor formularelor carnetelor de muncă, registrelor de ordine
- perfectarea şi prezintarea la centrul de asigurări medicale şi centrul asigurări sociale a documentaţiei necesare.

Cerințe:
- Studii – superioare, preferabil juridice
- Experienta in domeniu minimum 1 an
- Cunostinte in domeniul legislatiei muncii si a documentatiei pe cadre
- Cunoasterea limbilor romana, rusa la perfectie
- Abilităţi de operare PC
- Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă

Oferim:
• Pachet social și condiţii bune de muncă
• Posibilitatea dezvoltarii carierei într-o echipă de profesionisti
Numai persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Puteți expedia CV-urile Dvs. cu indicarea poziției la care aplicați, la următoarea adresă: ruangajare@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide