HR specialist (producere in chisinau)

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare pentru pozitia de HR SPECIALIST pentru clientul sau.

Profilul companiei: companie de producere internationala in domeniul industriei automotive in Chisinau

HR Specialist (producere in Chisinau)

RESPONSABILITATI:
• Va fi responsabila de efectuarea si gestionarea rapoartelor de personal: absenteeism, rotatie de personal, angajari, plecari, inlocuiri, demisii
• Monitorizarea transferurilor interne, aplicarea procedurilor interne
• Va planifica necesitatile de personal pe fiecare department si angajarile necesare
• Gestiunea absenteismului- va introduce date in sistem, confirmarea si ingregistrarea motivelor de absenteism si ratatie de personal
• Va efectua si facilita cumunicarea interna intre departamentele companiei si transmite informatii de interes general din partea departamentului de HR.

CERINTE:

• Experienta in pozitie similara de receptionist 1-3 ani
• Studii superioare, Business, Administrare si alte facultati
• Limba romina, rusa, Engleza- avansat
• Persoana activa, detail oriented, responsabila, orientata spre rezultat
Cunostinte de PC avansate, in special Excel si Word

OFERTA:
• Salariu avantajos, posibilitatea de crestere foarte mare
• Oportunitatea de a lucra la o companie internationala cu training international

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmite-ti cv pe adresa tt40@search4staff.com
Codul pozitiei, HRS Telefon 060422844, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide