Fullstack developer

NIXAP
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 15000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: Hibrid (Oficiu/Acasă)
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
NIXAP este o companie de tehnologie de vârf, specializată în dezvoltarea de aplicații web și mobile pentru industria transportului și logisticii. Ne mândrim cu capacitatea noastră de a livra soluții tehnologice inovatoare care îmbunătățesc eficiența și productivitatea clienților noștri.

Cerințe:
- Experiență avansată în utilizarea framework-urilor Symfony și Laravel.
- Competențe solide în dezvoltarea frontend cu Vue.js.
- Experiență practică în utilizarea Docker pentru managementul aplicațiilor.
- Cunoștințe avansate în administrarea bazelor de date MySQL și PostgreSQL.
- Familiaritate cu Jira pentru managementul proiectelor și Clockwork pentru urmărirea timpului.
- Punctualitate și abilitatea de a respecta termenele limită.
- Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.

Responsabilități:
- Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web și mobile, conform specificațiilor proiectului.
- Implementarea funcționalităților backend și frontend, asigurând calitatea și performanța codului.
- Optimizarea aplicațiilor pentru performanță și scalabilitate.
- Utilizarea Jira pentru gestionarea sarcinilor și a proiectelor, și Clockwork pentru urmărirea timpului de lucru.
- Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura livrarea la timp a proiectelor.

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv, începând de la 1500 EUR net pe lună, în funcție de experiență și calificări.
- Mediu de lucru dinamic și inovator.
- Oportunități continue de dezvoltare profesională.
- Cafea gratuită la birou.
- Acces la programe de training și dezvoltare.

Cum să aplici:
Dacă ești un profesionist pasionat de dezvoltarea de aplicații și dorești să te alături unei echipe dedicate inovării în domeniul transportului și logisticii, te invităm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa: office@nixap.com.

Alătură-te echipei NIXAP și contribuie la transformarea digitală a industriei transportului și logisticii!
Telefon:
+40 748 818 929
Persoana de contact:
Mihai
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide