Wordpress developer

Sykors Media
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Descrierea Postului:

Căutăm un Wordpress Developer creativ și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în crearea de interfețe web moderne și funcționale, și te simți confortabil să lucrezi cu designuri realizate în Figma, atunci ești persoana pe care o căutăm!

Cerințe:

- Cunoștințe solide de HTML5, CSS3, Bootstrap
- Experiență de lucru cu Figma
- Abilități de creare a interfețelor responsive și mobile-friendly

Constituie un avantaj:

- Experiență de lucru cu WordPress
- Cunoștințe de JavaScript sau PHP

Beneficii oferite:

- Full-time: Program de lucru stabil, cu posibilitatea de a-ți organiza timpul eficient.
- Salariu competitiv: În funcție de interviu și de experiența ta, asigurăm o remunerare atractivă.
- Posibilitatea de avansare în carieră: Ne dorim să creștem împreună, oferind oportunități de dezvoltare profesională.
- Birou modern și bine localizat: Lucrează într-un spațiu confortabil și accesibil.
- Colegi tineri, prietenoși și de ajutor: Fii parte dintr-o echipă entuziastă și colaborativă.
- Proiecte interesante și diverse: Implică-te în proiecte captivante care te vor provoca să-ți folosești la maximum abilitățile și cunoștințele.
- Training și dezvoltare continuă: Acces la cursuri și resurse pentru a te ajuta să rămâi la curent cu cele mai noi tehnologii și tendințe din domeniu.
- Evenimente de team-building: Participă la activități de echipă și evenimente sociale organizate regulat.

Așteptăm CV-ul tău la adresa cv@sykors.com cu subiectul: "Front-End Developer". Te rugăm să specifici proiectele în care ai participat și rolul tău în acestea.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea de soluții inovatoare și de impact!
Telefon:
+373 787 27 705
Persoana de contact:
Artur
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide