Front End Developer (React / Next.js) de la 10.000 Lei

Linkair
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
LinkAir - Redefinind Viitorul Tehnologiei în Turism.
Într-o lume în continuă schimbare, LinkAir se află în avangarda tehnologiei, oferind soluții inovatoare și de ultimă generație pentru industria turismului. Fie că dezvoltăm un nou site web sau lansăm o aplicație mobilă, ne propunem să ajutăm organizațiile să aibă succes în lumea digitală. LinkAir este o echipă de experți care colaborează îndeaproape cu clienții pentru a înțelege obiectivele de afaceri și pentru a dezvolta strategii personalizate.
Responsabilități:

Dezvoltarea de noi funcționalități pentru platformele noastre de turism
Construirea de cod reutilizabil pentru utilizări viitoare
Colaborarea cu alți membri ai echipei și părțile interesate
Respectarea termenelor și a deadline-urilor stabilite

Cerințe:

Minim 1 an de experiență în dezvoltare web
Cunoștințe solide de HTML5/CSS/JavaScript
Experiență cu React și Next.js
Cunoștințe bune despre dezvoltarea bazată pe componente
Experiență cu Git și procesele de versionare a codului

Ce vă putem oferi:

Salariu competitiv
Ore de lucru flexibile
Dezvoltarea abilităților și învățare continuă
Echipa prietenoasă și mediul de lucru colaborativ
Birou situat în centrul orașului

Dacă sunteți în căutarea unor noi oportunități de dezvoltare, așteptăm cu mare drag CV-ul și portofoliul dvs. la adresa hr@linkair.md.
E-mail: hr@linkair.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide