Director Comercial în companie imobiliară

CASA MARE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
“CASA MARE INVEST” SRL este o companie inovatoare în domeniul imobiliar, care oferă o gamă largă de servicii de închiriere, vânzare și administrare a proprietăților. În contextul creșterii și extinderii noastre active, căutăm un Director Comercial talentat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre.
Responsabilități principale:

Dezvoltarea și implementarea strategiei comerciale a companiei.
Gestionarea și coordonarea activității departamentului comercial.
Analiza pieței imobiliare și identificarea noilor oportunități de afaceri.
Negocierea și încheierea tranzacțiilor mari.
Stabilirea și menținerea relațiilor pe termen lung cu clienții și partenerii cheie.
Dezvoltarea și implementarea măsurilor de creștere a vânzărilor și îmbunătățirea serviciilor pentru clienți.
Gestionarea bugetului și monitorizarea indicatorilor financiari ai activității comerciale.
Pregătirea rapoartelor și prezentărilor pentru conducerea companiei.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul afacerilor, economiei sau managementului.
Experiență de cel puțin 5 ani în poziții de conducere în activitatea comercială, de preferință în imobiliare.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Capacitatea de a gândi strategic și de a analiza datele.
Experiență în gestionarea echipelor și proiectelor.
Cunoașterea pieței imobiliare și a normelor legislative.
Nivel ridicat de responsabilitate și orientare către rezultate.
Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului și a programelor de birou.

Condiții:

Salarial competitiv, negociabil în funcție de experiență dumneavoastră.
Bonusuri și prime în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră.
Lucrul într-o companie dinamică și de succes.
Colectiv prietenos și condiții de muncă confortabile.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la dezvoltarea unei companii de succes, trimiteți CV-ul dvs. la Email: office@casamare.md.

Vă așteptăm! E-mail: office@casamare.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide