Coordonator de proiect

Andiva
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Andiva recrutează oameni ambițioși și bravi, care ar activa în calitate de coordonator de proiect în cadrul companiei.
Cerințe:
Abilități relevante de comunicare și relaționare interpersonală;
Orientare către rezultat;
Credibilitate, seriozitate, proactivitate, dinamism, autodeterminare și încredere în forțele proprii, precum și capacitatea de rezolvare promptă a problemelor și de prioritizare a obiectivelor-țintă, planificate;
Experiență în domeniul vânzărilor directe constituie un avantaj;
Experiență ca team lider constituie un avantaj;
Cunoașterea limbii ruse și române, scris și vorbit, engleză constituie un avantaj.
Descrierea jobului:
Identificarea de noi parteneriate;
Negocierea locurilor de muncă sigure și legale cu partenerii de peste hotare;
Asigurarea posturilor de muncă din afară cu un număr necesar de candidați solicitat pentru pozițiile corespunzătoare într-un termen limită;
Colaborare prietenoasă cu recrutorii din cadrul companiei și colaborare rapidă cu aceștia;
Contactarea cliențilo direct sau prin e-mail și/sau telefon pentru a-i ține la curect cu starea dosarului său de plasare în câmpul muncii.
Despre Andiva
Andiva este o companie de recrutare pe piața internă și plasare a forței de muncă în străinătate a candidaților competitivi și talentați. Agenția noastră oferă numeroase beneficii pentru clienți, cum ar fi reduceri, transparență maximă, control și proceduri simplificate. La fel compania pune la dispoziție numărul necesar de candidați solicitat pentru pozițiile corespunzatoare în termenul limită stabilit de către partener.

Dacă te regăsești în această descriere, atunci poți să lași un CV despre abilitățile tale profesionale la adresa de email: andiva@andiva.md și stabilim o convorbire. Menționează în subiectul mesajului "Coordonator de proiect // rabota.md"
Telefon:
+373 22 904 020
Persoana de contact:
Carolina
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide