Asistent/ă medical/ă în stomatologie

Nobil Dent №14664193, 2 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii medicale finalizate
Experiență de muncă în stomatologie de cel puțin 3 luni
Vorbire fluentă în limbile română și rusă
Abilități de comunicare empatică cu orice tip de pacienți
Atenție la detalii și responsabilitate
Cunoașterea și vorbirea limbilor italiană și engleză (avantaj)
Persoană sociabilă orientată spre pacient/client

Responsabilități principale:

Asistarea medicului stomatolog in procesul de tratament
Igienizarea și sterilizarea instrumentelor
Igienizarea și sterilizarea sălilor de tratament
Respectarea standardelor instituției
Asigurarea cabinetul stomatologic cu materiale necesare
Respecta normele de confidențialitate și de etică profesională

Avantaje:

Pachet salarial atractiv, in dependenta de experienta
Clinică amplasată în sectorul Ciocana si Centru
Instruire foarte profunda și posibilitatea de a acumula o experiența calitativă în termen scurt
Reduceri la tratament pentru angajați
Lucru în cadrul unu colectiv prietenos și atmosferă de muncă plăcută
Email: hr-recrutare@nobildent.md
Telefon: 068683373
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide