Agent imobiliar

B&B Lider Company
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 2000 Până la 3500 EUR
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
B&B Lider Company, lider în domeniul imobiliar, îți oferă oportunitatea de a te alătura unei echipe de succes!
Căutăm persoane motivate și dornice să înceapă o carieră în imobiliare.
Suntem complet deschiși, chiar dacă nu ai o experiență anterioară în domeniul imobiliar dacă ești responsabil, comunicabil și ambițios, te așteptăm cu drag în Echipa B&B Lider Company.

Responsabilități:
Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie;

Cerințele față de candidați:
- O atitudine pozitivă.
- Spirit de antreprenor.
- Implicare și participare.
- Obiectivitate.
- Disciplină.
- Ambiție și responsabilitate.
- Deținerea automobilului propriu.

Beneficii :
- Training și sprijin pe tot parcursul evoluției tale în Companie.
- Independență financiară.
- Autonomie și flexibilitate în ceea ce privește politicile de tranzacționare.
- Oportunitate de afirmare în cadrul agenției.
- Echipă tânără și dinamică.
- Mediu de lucru plăcut.
- Suport tehnic și profesional în permanență.
Telefon:
+373 609 99 667
Persoana de contact:
Gabriela
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide