Agent imobiliar hub

GParteners
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră imobiliară de prestigiu este în căutarea unui Agent Imobiliar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamice și profesioniste.

Responsabilități:

- Gestionarea portofoliului de proprietăți: Prezentarea și promovarea proprietăților către clienți potențiali.
- Negocierea tranzacțiilor: Asistarea clienților în negocierea prețurilor și a termenilor de vânzare sau închiriere.
- Consilierea clienților: Oferirea de consiliere profesională clienților privind piața imobiliară și investițiile.
- Administrarea documentației: Pregătirea și gestionarea documentației necesare pentru tranzacțiile imobiliare.
- Dezvoltarea relațiilor: Construirea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții și partenerii de afaceri.
- Participarea la întâlniri și evenimente: Reprezentarea companiei la diverse evenimente și întâlniri de afaceri.

Cerințe:

- Experiență anterioară: Minim 1 an de experiență în domeniul imobiliar.
- Cunoștințe solide: Cunoștințe aprofundate despre piața imobiliară și procesele de tranzacționare.
- Abilități excelente de comunicare și negociere: Capacitatea de a comunica eficient cu clienții și de a negocia în mod profesionist.
- Permis de conducere: Permis de conducere valabil și acces la un vehicul propriu, *dar nu este obligatoriu
- Orientare către client: Abilitatea de a înțelege și de a răspunde nevoilor clienților.
- Proactivitate și profesionalism: Atitudine proactivă, profesională și orientată spre rezultate.

Beneficii:

- Comisioane atractive.
- Mediu de lucru: Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă și dinamică.
- Oportunități de dezvoltare: Acces la programe de formare și dezvoltare profesională.
- Suport administrativ: Asistență administrativă pentru a facilita activitatea zilnică.
- Acces la un portofoliu diversificat: Acces la un portofoliu diversificat de proprietăți și clienți.

Cum să aplici:

Dacă ești un profesionist cu experiență în domeniul imobiliar și dorești să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la gpartners.hr@gmail.com sau pe nr de telefon 078338338

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul tau!
Telefon:
+373 768 34 155, +373 22 674 155
Persoana de contact:
078338338
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide