Agent imobiliar | agent de vânzări | manager de vânzări

B&B LiderCompany
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 2000 Până la 3000 EUR
Program de muncă: Flexibil
B&B Lider Company, lider în domeniul imobiliar, îți oferă oportunitatea de a te alătura unei echipe de succes!
Căutăm persoane motivate și dornice să înceapă o carieră în imobiliare.
Suntem complet deschiși, chiar dacă nu ai o experiență anterioară în domeniul imobiliar dacă ești responsabil, comunicabil și ambițios, te așteptăm cu drag în Echipa B&B Lider Company.
Responsabilități:

Prezentarea și promovarea obiectelor imobiliare din portofoliul companiei;
Dezvoltarea propriului portofoliu cu obiecte imobiliare;
Cercetarea și prospectarea concurenței pe piață;
Negocierea condițiilor de colaborare (cu noul client);
Asistarea clienților pe toată perioada procesului de tranzacționare imobiliară;
Introducerea sistematică a informațiilor în baza de date pusă la dispoziție de către companie;

Cerințele față de candidați:

O atitudine pozitivă.
Spirit de antreprenor.
Implicare și participare.
Obiectivitate.
Disciplină.
Ambiție și responsabilitate.
Deținerea automobilului propriu.

Beneficii:

Instruire și formare continuă.
Comision motivant în funcţie de rezultate.
Telefon de serviciu, gadgeturi și soft pentru activitate.
Training-uri de specialitate.
Venituri competitive.
O echipă tânără, prietenoasă cu obiective clar definite ce permit o dezvoltare dinamică.

Dacă ești entuziast și vrei să faci parte dintr-o echipă de top, nu ezita să aplici!
Trimite-ne CV-ul tău pe adresa hr.bblidercompany@gmail.com sau sună la 060999667 și fă primul pas către o carieră promițătoare în domeniul imobiliar!
Alătură-te B&B Lider Company și construiește-ți viitorul alături de cei mai buni din industrie!
Telefon: 060999667
E-mail: hr.bblidercompany@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide