Agent de recrutare

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în cautarea unui colaborator serios și descurcăreț pentru un job în oficiu. Angajarea este oficială.
Este nevoie de o persoana competenta in ceea ce priveste recrutarea persoanelor (moldoveni, romani) in Anglia. Totul se face prin internet la calculator si prin telefon. Pentru cei care cunosc si domeniul IT este un avantaj.

Cerintele sau responsabilitatile ar fi urmatoarele:
- engleza la nivel conversational
- cunoștințe in utilizarea programelor IT (office, teamviewer, skype, google sheet) mai este nevoie si de smartphone android/iphone
- organizare maxima a activitatii de care esti responsabil
- seriozitate, sociabilitate, comunicabilitate

Salariul este foarte bun si motivant, trebuie doar sa vrei.

Plata se face saptamanal!

Pentru mai multe detalii luati legatura cu noi.

Cei interesati si constienti de faptul că vor să munceasca cu seriozitate maximă sînt rugati să ia legatura cu
Olga 069088610 sau
Nicolae 069558397 / 067194772
sau sa trimita un CV pe e-mail: canitaolga@gmail.com
pentru programarea unui interviu.
Telefon:
+373 690 88 610
Persoana de contact:
Olga / Nicolae
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide